Sprzedaż Pozostałe (Tereny), Chunox Village, Corozal Town, Belize, Chunox, Corozal District, Belize C.A

Sprzedaż - Cod. 36808

  • Typologia: Pozostałe (Tereny)
  • Obszar: 38040.500 m²
  • Liczba pokoi: NA
  • Piętro: NA

Obszar znajduje się 1/2 w granicach miasta Chunox, a połowa poza granicami miasta. Woda kulinarna może być importowana z linii wodnej Chunox. Droga do rzeki jest drogą rządową, a elektryczność ma rozszerzyć się w dół, wraz z rozwojem wioski. Najbliższy sąsiad jest około półtora kilometra dalej.
       Rzeka łączy Zalew Progresso z Laguna Seca, w odległości 7 mil od nich. Obiekt znajduje się około 2 przecznic od Laguna Seca, która wpada do Zatoki Chetumal i Morza Karaibskiego. Unikalną cechą rzeki jest to, że przepływa ona ZASADAMI, zgodnie z przypływem.
       9,4 akrów dzieli się z grubsza na tercje. Trzech akrów znajduje się w podobnej do parku atmosferze, z trawnikiem tiff (jak putting green grass) najbliższym wody. Trawa bermudzka rozwija się dalej od wody. Są dojrzałe drzewa Bullet rozsianych po całym ekosystemie kulminacyjnym, z śladami i otwartymi obszarami wokół niektórych z nich. Granica Wschodu to zarośnięta droga rządowa, którą można było przejechać 20 lat temu. Obecnie jest to tunel przez roślinność. To samo dotyczy południowej granicy.
Niedawne oczyszczenie pozostawiło kilka wypalonych łat, ale trawnik tiff już wraca. Opuszczoną społeczność Majów można zwiedzać od rzeki idącej w kierunku lagun Progresso, około 3 km od obiektu. Wiele pracy zostało już wykonanych, a własność została utrzymana w czystości i gotowa do rozwoju.

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB